slide

VÁŠ DODAVATEL
STŘEŠNÍCH KRYTIN

SKLÁDANÉ KRYTINY

Pálené tašky, betonové tašky a břidlice – generacemi vyzkoušená klasika, výhodná svou estetickou stránku, stejně jako schopností vzdorovat času.

PLECHOVÉ KRYTINY

Plechové taškové krytiny, trapézové plechy a tvarované plechové šablony – jejich výhodou je lehkost, variabilita v barvách a množství dostupných tvarů.

ASFALTOVÉ KRYTINY

Bitumenové šindele a asfaltové pásy – vynikají lehkostí, množstvím tvarů a jsou skvělé pro střechy s nízkým sklonem, tedy střechy pro odtok problematické.

PVC FOLIE

Střešní hydroizolační fólie – používají se na plochých, nebo mírně zešikmených střechách, jako vrstva zabraňující průsaku vody a vlhkosti do jimi jištěného objektu.

Plechové krytiny

Plechové skládané krytiny mají nízkou hmotnost, vyrábí se v mnoha tvarech, barvách a povrchových úpravách. Do plechových skládaných střešních krytin je možné zahrnout plechové taškové krytiny, trapézové plechy a tvarované plechové šablony.

Využití plechových střešních krytin je velmi různorodé. Hodí se prakticky na jakýkoli tvar střechy, lze je klást také na střešní konstrukce s obloukovým profilem. Disponují vynikající odolností vůči nepříznivému počasí, plech je vůči výkyvům teplot velmi odolný.

blachotrrapez      satjam     ruukki