slide

VÁŠ DODAVATEL
STŘEŠNÍCH KRYTIN

SKLÁDANÉ KRYTINY

Pálené tašky, betonové tašky a břidlice – generacemi vyzkoušená klasika, výhodná svou estetickou stránku, stejně jako schopností vzdorovat času.

PLECHOVÉ KRYTINY

Plechové taškové krytiny, trapézové plechy a tvarované plechové šablony – jejich výhodou je lehkost, variabilita v barvách a množství dostupných tvarů.

ASFALTOVÉ KRYTINY

Bitumenové šindele a asfaltové pásy – vynikají lehkostí, množstvím tvarů a jsou skvělé pro střechy s nízkým sklonem, tedy střechy pro odtok problematické.

PVC FOLIE

Střešní hydroizolační fólie – používají se na plochých, nebo mírně zešikmených střechách, jako vrstva zabraňující průsaku vody a vlhkosti do jimi jištěného objektu.

O nás

Firma Střechy VSACKO s.r.o. vznikla v roce 2007. Jejím předchůdcem bylo sdružení podnikatelů Valašské střechy, které působilo na trhu ve stavebnictví od roku 2001 do roku 2007. Společnost je zapsána v OR vedená u krajského soudu v Ostravě oddíl C, vložka 52715. Svou dlouholetou zkušeností v oboru, zaručuje svým zákazníkům a obchodním partnerům z hlediska střešních systémů naprostý komfort co se týče všech typů střech. Rychlé dodání kompletních střešních materiálů až na místo " stavby " je naší prioritou, kterou jistě oceníte. Naše firma si vybírá ty nejkvalitnější a největší dodavatele, kteří mají na českém i světovém trhu dlouholetou tradici.A tím si naše firma získává přízeň mnoha spokojených zákazníků. Řídíme se zásadou "Rychle, Kvalitně, Pečlivě."

Předmět podnikání

- zprostředkování obchodu a služeb
- specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
- velkoobchod
- pokrývačství
- provádění jednoduchých a drobných staveb, jejich změn a odstraňování

Spolupracujeme s

- Stavební společnost TM Stav spol. s.r.o.
- SPEDIMEX MORAVIA spol., s.r.o.
- Zednictví Pavel Hurta
- Klempos střechy s.r.o.
- Salvator střechy s.r.o.
- Anavek systém s.r.o.
- Finesa střešní materiály s.r.o.
- projektová kancelář Ing. Petr Bravenec
- projektová kancelář Ing. Pavel Šlinz

 

Tak neváheje a navštivte nás!